Veebikohtumiste nipid, praktika ja analüüs
Anu Tähemaa interaktiivne töötuba
30. aprill 2021 kell 11.00-14.00
Registreeri siin

Interaktiivne töötuba: Veebikohtumiste nipid, praktika ja analüüs

SITHGRUPP: Ettevõtja, coach, koolitaja, tegevjuht, keskastmejuht, kõik kes viivad läbi veebikohtumisi
MILLAL: 30. aprillil 2021 kell 11.00-15.00
Koolitus on praktiline. Vajalik installeerida Zoom ning kasutada kaamerat
Eesti keeles

Online-formaat on tulnud selleks, et jääda. Kogemus, kuidas õigeks ajaks õigel kanalil koosolekule, seminarile või kohtumisele jõuda, on praeguseks kõigil olemas. Kas sellest piisab? Kui tegu on kollektiivi või "oma inimestega", on nii veebikoosolekul osalemine kui ka sõnavõtt lihtsam ja pingevabam.Kuidas on lood aga esmakohtumisega, mille tulemus peaks olema kestev suhtlus ja koostöö?

Kas oled teadlik, millise esmamulje jätad teisele poole ekraani?
Kas Sinu lühitutvustus, sõnum teenuse, toote või projekti kohta on selge ja esitatud viisil, mis jääb meelde ja tekitab huvi? 

Tule oskusi lihvima praktilisse töötuppa, kus saad nippe ja soovitusi, kuidas online keskkonnas:

  • esinemiseks ette valmistada ja häälestada;
  • esitleda lühikese aja jooksul meeldejäävalt kas ennast, teisi või projekti;
  • töötada kaamera ja ruumiga;
  • rakendada häält, kehakeelt, emotsiooni ja tunnetust;
  • hoida kuulajad aktiivsena ja huvitatuna.

TÖÖTOA TULEMUS

Praktiline töötuba pakub aktiivset osalemist, mis tähendab, et igaüks saab esineda ning õppida andma analüüsivat tagasisidet. Lihvime ka kuulamisoskust, sõnumi sisu koostamist ja esitlemist erinevale sihtgrupile. Analüüsime protsessi turvaliselt turvatsoonist väljas, mis tagab igaühe teadlikkuse kasvu, selgema sõnumi sõnastamisoskuse, enesekindluse kasvu - need koos loovad aluse väärtuslike suhete tekkeks. Teadlik kohanemine uues meediumis vähendab valehirme, stressi ja annab parema enesetunde. Toetav suhtumine eelkõige iseendasse on alus edukaks koostööks mistahes sektoris. Ülesanded on lihtsad ja ka hiljem igapäevaselt kasutatavad.
Täpsem info vaid registreerunutele.

Korraldaja Kaubandustööstuskoda
Registreeri täna - kohtade arv piiratud

 
Tips, practice and analysis for online meetings
Interactive workshop for online presenters

April 30th at 11.00-15.00 in Zoom
Organized by Estonian Chamber of Commerce and Industry
In Estonian language

It’s THE MEETING. The one that is the most important. The opportunity to leave a first impression. You feel quite comfortable when it comes face to face but you are unsure about how to transform all this energy successfully into an online meeting. Can I use the same pitch I’ve used in face to face meetings? Is my message clear and memorable in a good way? Too many questions. 


You know online meetings came to stay. By now, everybody you know has an experience on how to be on an online seminar, workshop or meeting on time. Is it enough? You feel it’s not. 

Sometimes it’s not even enough with team-meetings. Sometimes, there’s still a bit of tension and uncertainty. Insecurities you’ve no idea how to solve. You are missing the days of free flow of meetings where everybody expressed themselves freely. 

How to get it back? Or how to create something that is more than new normality? 

The solution is simple - the first lesson about how to improve your online presence can be learned on the 30th of April, in a workshop presented by Anu Tähemaa. 

Within three hour you’ll learn how 

  • to prepare yourself for an online meeting physically and mentally
  • to present successfully your project, yourself or your team in a short time e
  • to work with the camera and space around you
  • to use your voice, body language, emotion and intuition
  • to keep your listeners actively interested. 


During this workshop you will experience what active participation really means. You’ll gain an understanding about what it means to really listen, give feedback that is helpful and you’ll get personalised feedback to your presenting skills as well! 

Safely, you’ll be led out of your comfort zone, to the place you’ll feel the growth that you’ve been looking for. You’ll notice how relationships start to form, how your inner freedom to face your fears, leave your doubts inspires others and makes everybody feel good. This is the feeling you can bring to your online meetings because the exercises we do, you can use in your business anytime and anywhere! Register to get more information.


It doesn’t matter what sector you represent but it does matter what kind of relationships you create!